Wiwat Maj! 3 Maj!
W dniu 3 maja 2026 roku w Kościele Parafialnym w Bedlnie odbyła się uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny. Podczas uroczystości był obecny nasz poczet sztandarowy:
-Kacper Janicki
-Gabriela Kołodziejska
-Maja Fyszel
pod opieką p. Krzysztofa Lewandowskiego.






