W dniu 4 maja 2026 roku w naszej szkole odbyło sie spotkanie z panią Joanną Kosmala z Państwowej Stacji Epidemiologicznej w Kutnie. Uczniowie klas IV-VII przypomnieli sobie zasady zdrowego odżywiania-tzw TALERZ ZDROWIA i dowiedzieli się jak dbać o higienę osobistą.

tWkS ujdhttp://www.spbedlno.d2.pl/index.php?option=com_jce&task=plugin.display&plugin=image&ad96e541fa03f22ff80cfed2aa7d2ee3=1&context=22&profile_id=1#