W dniu 4 maja 2026 roku w naszej szkole odbyło sie spotkanie z panią Joanną Kosmala z Państwowej Stacji Epidemiologicznej w Kutnie. Uczniowie klas IV-VII przypomnieli sobie zasady zdrowego odżywiania-tzw TALERZ ZDROWIA i dowiedzieli się jak dbać o higienę osobistą.






