18 czerwca delegacja naszej szkoły uczestniczyła w WARSZTATACH ARTYSTYCZNYCH KOLOROWE JARMARKI - KULTURALNY KIERMASZ ROZMAITOŚCI PT. „ W OTOCZENIU KWIATÓW I PTAKÓW” zorganizowanych w Domu Pomocy Społecznej
w Wojszycach. W ramach warsztatów odbyło się rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego pn. „Tradycja polskiej kultury ludowej-polne kwiaty”, w której nasi uczniowie otrzymali nagrody. Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze. Bardzo dziękujemy za możliwość zaangażowania się i czekamy na następne edycje.






